
Er is overal goed over nagedacht, soms in combinatie met architect Johan Louagie. Het prachtige zwembad van GR-Zwembaden is enorm, waarbij het water wegloopt in onzichtbare voegen. Het water vormt één oppervlakte met de tegels. De tuin is ontworpen door tuinarchitect Davy Crucke. Robby de Meulemeester, verantwoordelijk voor de tuinaanleg en bestrating, heeft dit perfect aangepakt samen met Kurt Bekaert, verantwoordelijk voor de grond- en afbraakwerken.
Blikvanger
De natuurstenen vloer die we buiten zagen, ligt in de gang in ruitvorm, vakkundig geplaatst door Stefaan Dobbels. Bij binnenkomst is ook direct de antieke luster van Antiquair Claude Demeyer een blikvanger. Alle lusters komen van deze antiquair. De spotjes in donkerbrons komen van ’t Glashuys. Bij het toilet in de gang sieren bijzondere accessoires de ruimte. Even verderop komen we in de hal. De prachtige stalen deur van Smederij Vandendooren zorgt al voor een mooie doorkijk richting de gastenkamer. Vandendooren realiseerde niet alleen de stalen poorten en deuren, ook alle andere stalen accenten zijn door deze smederij gerealiseerd.
Ontspannen in gezellige luxe
In de leefruimtes van de gasten komt de gezelligheid en exclusiviteit nadrukkelijk naar boven. Beginnende bij de keuken, compleet met een licht marmeren vloer en een interieur van volledig massief eik. Het prachtige fornuis van Aga, geïnstalleerd door d’Verte, zorgt voor een andere manier van koken. Het prachtige natuursteen in de keuken komt van Patho Stone. In de bar ligt een oude Franse terracotta vloer, terwijl in de woonkamer gekozen is voor blauwe waaltjes. “Het zagen van de stenen moest vanwege de vloerverwarming van Eco-tech Vadebo. Anders zou de warmte er niet doorheen komen”, legt Hans uit. De prachtige schouw van Bouvry bevat bijzonder metselwerk van Stefaan Dobbels.
Privéruimtes
De radiators in de privéruimtes, gerealiseerd door Eco-tech Vadebo, zijn nieuwe gietijzeren radiators. “Als je samengesteld parket hebt, kun je vloerverwarming leggen. Hier is het echter massief parket, dus plaatsten we hier een radiator”, vertelt Geert. Ook hier maakt een sierschouw van Bouvry het geheel af.
Vijf sterren kamers
Iedere kamer bevat een kingsize bed, handgemaakt door Styldecor. De bed-, bad- en tafellinnen van Slots Pure Textiles dragen bij aan het comfort. Verder hangt er in iedere kamer een antieke luster van Claude Demeyer en heeft iedere kamer een gietijzeren ligbad met accessoires van ’t Glashuys.
Een succes
Het is niet vreemd dat gasten over de hele wereld de B&B al weten te vinden, aangezien het pand enorm goed is afgewerkt en de gastvrijheid van beide heren enorm is. Dat het een succes zal worden is zeker.
___
Deze bedrijven werkten mee aan de realisatie van dit project: